Url Redirect (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Negate
mr: रद्द
