URL Status Scanner (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: URL
be: Спасылка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
