URL Status Scanner (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Settings
bs: Postavke

en: Location
bs: Lokacija

en: Export data
bs: Izvezi podatke

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
