URL Status Scanner (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: URL
he: כתובת URL

en: Location
he: מיקום

en: Other
he: אחר

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: - Any -
he: - הכל -

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Filter results
he: סנן תוצאות

en: 403 Forbidden
he: 403 הגישה אסורה

en: 500 Internal Server Error
he: 500 שגיאה פנימית בשרת
