URL Status Scanner (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Location
af: Ligging

en: Other
af: Ander
