URL Status Scanner (1.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Settings
ar: الإعدادات

en: URL
ar: عنوان URL

en: Location
ar: الموقع

en: Other
ar: آخر

en: 404 Not Found
ar: 404 لم يتم العثور عليه

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Apply filters
ar: عمل تصفية

en: 403 Forbidden
ar: 403 الموقع محظور

en: 401 Unauthorized
ar: 401 غير مصرح به

en: 500 Internal Server Error
ar: خطأ الخادم الداخلي 500
