URL Status Scanner (1.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Location
az: Məkan

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin
