URL Status Scanner (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Location
bg: Местоположение

en: Other
bg: Други

en: Dashboard
bg: Табло
