URL Status Scanner (1.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
