URL Status Scanner (1.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
