URL Status Scanner (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Location
cy: Lleoliad

en: Other
cy: Arall
