URL Status Scanner (1.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Other
el: Άλλο

en: 404 Not Found
el: 404 Δε βρέθηκε

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
