URL Status Scanner (1.0.1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Location
es: Ubicación

en: Other
es: Otro(s)

en: No results found.
es: No se han encontrado resultados.

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 404 Not Found
es: 404 No encontrado

en: Status Code
es: Código de estado

en: Export data
es: Exportar datos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Apply filters
es: Aplicar filtros

en: Filter results
es: Filtrar resultados
