URL Status Scanner (1.0.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Location
fi: Sijainti

en: Other
fi: Muu

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: Export data
fi: Vie dataa

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Filter results
fi: Suodata tuloksia
