URL Status Scanner (1.0.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Location
fr: Emplacement

en: Other
fr: Autre

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: 301 Moved Permanently
fr: 301 Redirection Permanente

en: 404 Not Found
fr: Erreur 404. Non trouvé

en: Status Code
fr: Code de statut

en: Export data
fr: Exporter les données

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Apply filters
fr: Appliquer les filtres

en: Filter results
fr: Filtrer les résultats

en: 403 Forbidden
fr: 403 Accès interdit

en: 401 Unauthorized
fr: 401 Non autorisé

en: 500 Internal Server Error
fr: 500 Erreur interne du serveur

en: 503 Service Unavailable
fr: 503 Serveur indisponible
