URL Status Scanner (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
