URL Status Scanner (1.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Location
hr: Lokacija

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
