URL Status Scanner (1.0.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: URL
hu: Webcím

en: Location
hu: Helyszín

en: Other
hu: Egyéb

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 404 Not Found
hu: 404 Nem található

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: Filter results
hu: Találatok szűrése

en: 403 Forbidden
hu: 403 Titltott

en: 401 Unauthorized
hu: 401 Azonosítatlan

en: 500 Internal Server Error
hu: 500 Belső kiszolgálóhiba
