URL Status Scanner (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Dashboard
hy: Վահանակ
