URL Status Scanner (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Location
ja: 場所

en: Other
ja: その他

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Apply filters
ja: フィルターを適用
