URL Status Scanner (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Location
ku: شوێن

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
