URL Status Scanner (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Location
lt: Vieta

en: Other
lt: Kiti

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Filter results
lt: Filtruoti
