URL Status Scanner (1.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
