URL Status Scanner (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Location
mn: Байрлал

en: Dashboard
mn: Самбар
