URL Status Scanner (1.0.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
