URL Status Scanner (1.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Location
pl: Położenie

en: Other
pl: Inne

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie znaleziono

en: Export data
pl: Eksport danych

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Filter results
pl: Filtruj wyniki

en: 401 Unauthorized
pl: 401 Nieuprawniony

en: 500 Internal Server Error
pl: 500 Wewnętrzny błąd serwera
