URL Status Scanner (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Location
pt: Localização

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: - Any -
pt: - Qualquer -
