URL Status Scanner (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Location
sl: Mesto

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: - Any -
sl: - Vse -
