URL Status Scanner (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
