URL Status Scanner (1.0.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Location
uk: Місце розташування

en: Other
uk: Інше

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: Status Code
uk: Код стану

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Filter results
uk: Фільтрування результатів

en: 403 Forbidden
uk: 403 Заборонено

en: 401 Unauthorized
uk: 401 Неавторизовано

en: 500 Internal Server Error
uk: 500 Внутрішня помилка сервера

en: 503 Service Unavailable
uk: 503 Служба недоступна
