URL Status Scanner (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل
