URL Status Scanner (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Location
vi: Vị trí

en: Other
vi: Khác

en: Export data
vi: Xuất dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: - Any -
vi: - Tất cả -
