URL Status Scanner (1.0.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Location
ast: Llugar

en: Other
ast: Otru
