URL Status Scanner (1.0.3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Location
ca: Localització

en: Other
ca: Altres

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Dashboard
ca: Tauler

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Filter results
ca: Filtra els resultats
