URL Status Scanner (1.0.3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Location
da: Lokation

en: Other
da: Anden

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: 404 Not Found
da: 404 Ikke fundet

en: Export data
da: Eksportér data

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Apply filters
da: Tilføj filtre

en: Filter results
da: Filtrér resultater
