URL Status Scanner (1.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Dashboard
fil: Dashbord
