URL Status Scanner (1.0.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Location
id: Lokasi

en: Other
id: Lainnya

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Dashboard
id: Dasbor

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Apply filters
id: Terapkan filters
