URL Status Scanner (1.0.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Location
is: Staðsetning

en: About
is: Um
