URL Status Scanner (1.0.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Location
it: Posizione

en: Other
it: Altro

en: Export data
it: Esporta dati

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Apply filters
it: Applica filtri
