URL Status Scanner (1.0.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Other
ka: სხვა
