URL Status Scanner (1.0.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Location
kk: Орналасуы

en: Other
kk: Басқа
