URL Status Scanner (1.0.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
