URL Status Scanner (1.0.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Location
mr: स्थळ

en: - Any -
mr: - काहीही -
