URL Status Scanner (1.0.3) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Location
ms: Lokasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
