URL Status Scanner (1.0.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: URL
ne: यूआरएल

en: Location
ne: स्थान

en: About
ne: बारेमा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
