URL Status Scanner (1.0.3) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Location
nl: Locatie

en: Other
nl: Andere

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: Status Code
nl: Statuscode

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Filter results
nl: Filterresultaten

en: 403 Forbidden
nl: 403 Verboden

en: 401 Unauthorized
nl: 401 Niet geautoriseerd

en: 500 Internal Server Error
nl: 500 Interne serverfout

en: 503 Service Unavailable
nl: 503 Dienst niet beschikbaar
