URL Status Scanner (1.0.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Location
nn: Stad

en: Other
nn: Andre

en: Dashboard
nn: Styringspanel
