URL Status Scanner (1.0.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Other
pa: ਹੋਰ
