URL Status Scanner (1.0.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Location
pt: Localização

en: Other
pt: Outros

en: No results found.
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: 301 Moved Permanently
pt: 301 Movido Permanentemente

en: Export data
pt: Exportar dados

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Dashboard
pt: Painel

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Apply filters
pt: Aplicar filtros

en: Filter results
pt: Filtrar resultados
