URL Status Scanner (1.0.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Location
ro: Locația

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: - Any -
ro: - Oricare -
